AMADA MAKİNA PUNCH TAKIMLARI 

YÜKSEK KALİTE PUNCH TAKIMLARI


AMADA kurulduğundan günümüze kendi kesici takımlarını üretmektedir. Özel takımlardaki ürün yelpazesi ile müsterilerinin her türlü ihtiyaclarına cevap verir. Tecrübesiyle standart haline gelmiş özel takımlar sayesinde takım kütüphaneniz artık daha esnek programlanabilme kapasitesi. Uzun süreli takım ömrü ve maksimum taşlama toleransları.

AMADA'nın takım teknolojisi ince ve kalın malzemelerde yüksek duyarlılık sergiler. Mükemmel dayanıklılık düşük gider performansı sağlar. Uzun kılavuz sistemi aynı zamanda minimize edilmiş dış merkezli yük özelliği gösterir. Uygun sonuçlu malzeme tutma sayesinde kolay mikro bağlantı işleme özelliği gösterir. Kepenkleme ve çapak alma da dahil olmak üzere biçimlendirme işlemleri de yapılabilir. Delme işlemleri sırasında malzeme, özellikle ince malzemelerde şekil bozukluklarını elimine etmek üzere, delme kılavuz yüzü ile kalıp arasında tutulur.

AİR BLOW TAKIMLAR

 

OTOMATIK YAĞLAMA SISTEMI

 

Geleneksel yöntemlerle delme işlemi yapılırken ürünü çizen ya da alete yapışan kıymıklar ortaya çıkar. Ancak AMADA, hava üflemeyle yağ buharını birleştirir. Yağ buharı kılavuzları, taret deliklerini ve delme gövdelerini yağlar. Ayrıca bunları soğutarak yapışma problemini yok eder. Sonuç olarak, akıntı en aza indirilerek çapaklar önlenir. Aynı zamanda takım ömrü de uzar.

 

Otomatik takım yağlama yöntemiyle makine takımları keskinleştirmek ya da değiştirmek için nadiren durdurulur ve bakımsız bir delme hücresine doğru giden dev bir adım atılmış olur.

STANDARTLASTIRILMIS KESME TAKIMLAR

GROUP TAKIMLAR
COLLAR TAKIMLAR
LOWERING FORM TAKIMLAR
LOWERINGCOIN/SHAPE TAKIMLAR

BRIDGES TAKIMLAR

LOWER TAKIMLAR

ANSTANZ TAKIMLAR

OFSET TAKIMLAR

INSCRIPTION TAKIMLAR

COIN/SHAPE TAKIMLAR

COIN/SHAPE TAKIMLAR

TAKIMLARIN TOPLANMASINDA PRATİK AMADA SİSTEMLERİ