AMADA TÜRKİYE HAKKINDA

 

Sac levha işleme makineleri üretimi yapan Amada'nın temelleri 1946 yılında Japonya'da atıldı. Avrupa pazarına 1963 yılında Fransa fabrikasının hizmete girmesiyle atılmıştır. Sac levha zımbalama, lazer, sac levha bükme ve giyotin imalatında dünya lideri konumundaki Amada, Türkiye pazarına 1999 yılında girmiştir. Amada makinelerinde kullanılan punch takımlarını Japonya ve Fransa'da, abkant takımlarını ise Avusturya'da bulunan fabrikalarında kendi bünyesinde üretmektedir. Ayrıca makinelerde kullanılan Cad-Cam yazılımlarını kendisi geliştirmiş olan Amada'nın halen üterimde olan ve satışa sunulan 100'ü aşkın modeli bulunmaktadır. İşini kusursuz yapmak ve bundan faydalanan herkesi, başta müşterileri olmak üzere, memnuniyetin ötesinde mutlu etmeyi kendine hedef koyan Amada yakaladığı dünya markası imajını yeni ürünlerle de sürdürmeyi planlamaktadır.

Müşterinin beklentilerini ve memnuniyetini eksiksiz karşılayan ürünü en ekonomik şartlarda, sürekli ve standart bir kalitede üretmeyi hedefleyen Amada; 2000 yılından itibaren Türkiye'de müşterilerine direkt dünya standartlarında, CE normlarına tamamen uygun, etkin ve gelişmiş kontrol faaliyetleri ile en üst düzeyde kaliteli hizmet vermektedir.


AMADA yaygın satış ve servis ağı ile Türkiye'nin her köşesinde üreticiye hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul İkitelli de bulunan mağazamız ile müşteri portföyündeki firmalara satış öncesinde gerekli altyapı ve fizibilite çalışmaları sağlamaktadır.

 

AMADA eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla tezgah seçimleriniz konusunda, satış öncesi teknik yardımıyla, anahtar teslimi projeler konusunda da hizmet vermektedir. Yılın belirli günlerinde yapılan geleneksel Amada Tanıtım günleri ve düzenli olarak katıldığımız fuarlar vasıtasıyla müşterilerimiz ile aramızda sıkı bir köprü oluşmuştur. Ayrıca müşterilerimiz www.amada.com.tr web adresimiz ile ürün yelpazemiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirler.Firmamız, yılların kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimlerini teknolojiyle birleştirerek, müşteri beklentilerine her zaman en iyi şekilde cevap verebilmeyi ilke edinmiştir. Amada olarak , hassas ve geniş ürün yelpazesi ile , uzman teknik kadromuzla firmanıza iyi ve kaliteli hizmet verebileceğimizi düşünmekteyiz. Kendi içimizdeki bu gelişim sayesinde değerli müşterilerimize daha iyi, daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermekteyiz.

Müşterileri ile kendi içinde etkin iletişim kurarak, takım ruhuyla çalışarak her zaman başarıya ulaşan Amada önce Müşteri Memnuniyeti felsefesi, her zaman daha iyisinin olabileceğine inanmak, yenilikçi, yaratıcı ve sürekli gelişimden yana olma prensibi ile Türkiye'de ve Dünya'da müşterilerin taleplerini cevaplamaya ve hizmet vermeye devam etmektedir.